Evrensel Ritim

Hakkında

Selam!

Evrensel Ritim’e hoş geldin

Evrensel Ritim Nedir?

Evrensel Ritim insan vücudunun yapısı, insan vücudunda gerçekleşen olaylar, çeşitli alanlardan bilimsel konular hakkında bilgi paylaşımının yapıldığı bir sitedir. İnsan vücudundaki organlar, sistemler, vücutta gerçekleşen olayların mekanizmaları ve hücresel boyutta yaşam sitedeki yazıların başlıca konularıdır. Bunlarla birlikte genel olarak popüler bilim konuları ve haberleri de sitedeki makalelerin konularını oluşturur.

Evrensel Ritim’in Amacı Ne?

Evrensel Ritim’in amacı insan bedenini ve bedende gerçekleşen olayları açık ve anlaşılır bir üslupla, herkesin anlayabileceği şekilde anlatmaktır. Ayrıca bilim çerçevesinde ilginç haber ve konuları da işleyerek insanları eğlendirirken bilgilendirmeyi hedefler. Bu amaçla yazılan yazılar pek çok farklı kaynaktan ve bilim dalından elde edilen veriler değerlendirilerek kaleme alınır. Daha sonra yazılan yazılar çeşitli görsellerle desteklenerek sitede herkesin erişebileceği şekilde yayımlanır. 2019 yılında yayın hayatına başlayan site içerik sayısını her geçen gün arttırmayı ve daha fazla kişiye ulaşmayı hedefler.

Neden Evrensel Ritim?

Evrensel Ritim isminin seçilmesinde her insanın vücudunda hissedebileceği evrensel bir ritim olan kalp ritminden esinlenilmiştir. Verilmek istenen mesaj Evrensel Ritim’in herkese hitap ettiğidir.

Evrensel Ritim’in Sahibi Kim?

Evrensel Ritim’in sahibi kendi halinde bir öğrencidir. Şahıslardan çok fikirlere ve eylemlere önem verdiği için isim, yaşadığı şehir gibi bilgileri vermeyi gerekli görmüyor. Siteyi hobi, verimli zaman geçirme ve insanlara faydalı olma amacıyla açmıştır. Aynı zamanda sitenin tek editörü de kendisidir. Günlük hayatın koşuşturmacası ve dersleri yoğun geçmektedir. Bu sebeple sitede her gün birkaç yazı yerine birkaç günde bir yazı yayımlayabiliyor. Ama halinden şikayetçi değil.

Reklamlar

Bilindiği üzere internet siteleri belirli bir ücret karşılığında yayın hayatına devam edebiliyor. Biz de Evrensel Ritim’in yayın hayatına devam etmesi için bazı reklamları sitemizde yayımlıyoruz. En temel amacımız bilgiyi yaymak ve olabildiğince çok insana ulaşmaktır. Bu bağlamda biz de reklamları olabildiğince az sayıda tutmaya çalışıyoruz. Yine de fazla reklamdan rahatsızlık duyarsanız iletişim sayfasından bize bildirebilirsiniz.

Siz de Evrensel Ritim’e Katkıda Bulunabilirsiniz

Bilgi paylaştıkça çoğalır. Siz de herhangi bir konuda bilginizi veya araştırmanızı Evrensel Ritim’de yayınlayarak daha fazla insana ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken özgün yazınızı hazırladıktan sonra iletişim sayfasından veya direkt elektronik posta yoluyla bize ulaşmanız. Yazınız yayımlanmak için uygunsa en kısa sürede yayınlayacağımızdan şüpheniz olmasın. Eğer uygun değilse istişare ederek gerekli düzeltmeler sağlandıktan sonra da yayımlanabilir.

Öneri ve Eleştiriler

Evrensel Ritim hakkında bir öneriniz veya eleştiriniz olursa bizimle paylaşmaktan çekinmeyin. Akıl akıldan üstündür, bin bilsen de bir bilene sor gibi atasözlerinden yola çıkarak olumlu veya olumsuz eleştirilerinizi dikkatle inceleyeceğiz. Fikirleriniz bizim için değerlidir.

Copyright-2020 Evrensel Ritim